• ПРО КОМПАНІЮ

  ЧПКМП фірма "Нормаль" заснована в 1991 році. Основним напрямком діяльності фірми є виробництво пружин розтягування, стиснення і кручення. За 20 років свого існування, систематизувавши потреби ринку, підприємство освоїло виробництво всіляких видів пружин з високоякісного дроту від 0,2 мм до 32,0 мм.

  Для цього були створені всі необхідні умови:

  Навчений кадровий склад висококваліфікованих фахівців.

  В даний час ЧПКМП фірма "Нормаль" є провідним спеціалізованим підприємством по виробництву пружин на Україні. На даний момент на підприємстві є в наявності близько 60-и оснащених сучасними технологіями пружинно-навивальних верстатів, всі сучасні прилади для всілякого контролю характеристики пружин.

  Термічна обробка здійснюється в сучасних конвеєрних печах.

  Конвеєрні печі фірми «Нормаль» Пружинонавивочні автомати фірми «Нормаль»

  На сьогоднішній день фірма успішно співпрацює з 1600 підприємствами по всій Україні. З нами співпрацюють великі машинобудівні заводи України, такі як, "Гідросила", м.Кіровоград; "Тодак", "Веркон", завод ім. Патона, "Зварювання", "Коммаш" м. Київ; Львівський автомобільний завод, ДП "Полярон", м. Львів, Механічний завод "Таврида Електрик" м. Севастополь та багато інших, тобто всі ті підприємства, кому необхідні пружини, які відповідали б усім сучасним вимогам.

  Загальний вид виробничої площі фірми «Нормаль»